יום שלישי, 4 באוגוסט 2015

אמא טובה היא אמא שטוב לה (ויש לה יומן של MOMDAY)

מה זה צהוב מבחוץ ומלא בכל טוב מבפנים?

היומן החדש של MOMDAY כבר כאן ויש לי מלא מה לספר לכם עליו!
דבר ראשון, הוא מטריף ביופיו.
יש לו עיצוב נשי, עם רטרו שיק לתקופה האהובה עליי כל כך, הפופ ארט!
גם פנים היומן מעוצב בנוחות מירבית. שבועי, בדיוק כמו שאני אוהבת לראות את השבוע שלי, ימים ארוכים והרה מקום להוסיף מדבקות, איורים ועוד קישקושים נוספים.
היומן אמנם פונה לאמהות, אבל אין שום סיבה שאשה שהיא לא אמא לא תוכל להנות מהיומן המושקע הזה.צורת היומן, צבעיו, מבנה החודשים והשבועות נועדו כולם כדי לאפשר לך לארגן את כל תחומי חייך בצורה אפקטיבית יותר ומתוך כך לפנות זמן ולהשקיע אותו בעצמך. הכל מתוך המחשבה, שהיא גם המוטו של היומן: "אמא טובה היא אמא שטוב לה".
החודש הראשון מוקדש לניהול זמן נכון, כי הכל מתחיל בלמצוא זמן לעשות שינוי. אח"כ חודשים המוקדשים לזוגיות, הורות, חברות, קריירה, כסף ועוד. בתחילת כל חודש תקבלי מידע וכלים להצלחה שלך.
היומן ישמש לך כלי העזר לאינסוף המשימות שאת מנהלת במהלך היומיום.בכל שבוע ביומן, החלק העליון מוקדש ל"רשימת הצריכים", שם תמלאי את כל המשימות שאת רוצה להספיק באותו שבוע עבורך, עבורך, עבור המשפחה ובעבודה. לאחר מכן העבירי כל משימה ליומן עצמו ליום ולשעה המתאימים, וככה תתחילי לסמן וי על משימות שבוצעו ולהתקדם עוד ועוד.

  


בתוך השבועות השונים כבר סימנו והזכרנו לך דברים שכל אמא צריכה לזכור לקראת חגים ומועדים, בדיקות חשובות, וכו'בפינה השמאלית עליונה של כל שבוע, תקבלי מאיתנו המלצה לאמץ "החלטה קטנה" הקשורה בנושא של אותו החודש.לצידה ציטוט, מובאה ממחקר או ספרות מתאימה או יישום פשוט.  
כל חודש, המופיע ביומן בצבע מרהיב אחר, עוסק בנושא מסויים המרכיב את חייך כאמא, מתוך הבנה שכדי להצליח לעשות שינוי שתהני מתוצאותיו, צריך להקדיש לו זמן.קצת על הנשים מאחורי MOMDAY

בכל סדנא והרצאה אנו מתמקדות בנושא אחד מתוך אינסוף הנושאים שאמא נדרשת לטפל בהם, וככה , לאט ובטוח, אנחנו משיגות יחד איתך שיפור משמעותי באיכות חייך. כאמא, כאשה, כאדם.


אפרת לקט ועדי הרפז, מאמנות אמהות ומייסדות MOMDAY, חברת אימון לאמהות, היחידה מסוגה בישראל!

עכשיו הפתעה!

בתוך היומן מחכה לכל רוכשת קופון הנחה מיוחד לרכישה אצלי בסטודיו.
ואם זה לא מספיק, אני מחלקת מתנה יומן MOMDAY אחד ביחד עם גלויה למסגור שתעורר השראה מול העיניים ומגנט אופטימי לימים טובים במיוחד!


כל זה ביחד, יגיע במתנה למישהי אחת שתירשם למועדון הלקוחות שלי בלינק הבא:
http://www.inbalgibor.com/#!form/cn2y
ותעשה לייק לעמוד של MOMDAY בפייסבוק.

ותשתף את התמונה מעמוד הפייסבוק של הסטודיו

ותזכרו: אמא טובה היא אמא שטוב לה! :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...