יום רביעי, 20 באוגוסט 2014

התשוקה לרכיבה - TomRide


לפני כמה חודשים הגיע לקוח גברי לסטודיו. הוא היה שונה מכל הלקוחות שלי, מבעלות העסקים והמטפלות, מהתכשיטניות והיועצות.
כמו תמיד, התחלנו את תהליך המיתוג מבניית לוח השראה רק שהפעם, לא היה ורוד ונצנצים, וגם לא תמונות של נשים נהנות, היו ברגים וגלגלים, ורכיבת שטח וצבעים כהים.
השוני מבחינה עיצובית עניין ואתגר אותי . התחלתי להיכנס לעולם אחר, עולם של בוץ והרבה אבק, למדתי מילים כמו בולם וקוליסים, שאם אתם לא מכירים זה הסימני צמיגים שנשארים על האדמה. למדתי את השוק המעוצב להפליא הזה של רכיבת שטח, אופנועים, ג'יפים, 4X4 וכל רכב ממונע שבא ביחד עם הרבה אקשן ודרייב, תרתי משמע.
ולאט לאט, נבנה המותג הכל כך חייתי הזה!

TomRide הוא מותג טרקטורונים חשמליים לילדים, אבל בניגוד לכל צעצוע שיש בשוק כיום, TomRide הוא לא צעצוע אלא הדבר האמיתי לילדים, ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר עם מכניקה יוצאת מן הכלל, עיצוב חדשני ולוק של "מאגניבים".אחרי תהליך המיתוג ובניית השפה העיצובית הכל כך ייחודית להם.
עברנו לעיצוב הכלים, שבנימה אישית אני חייבת לשתף, הייתה חוויה מאתגרת ששילבה בין הבנת הכלי, השימושיות שלו ואיך העיצוב מתפקד על משטח שבסופו של דבר נוסע.

התוצאה, מחשמלת!


 

כל הצילומים צולמו ע"י אסף רחמים

גם אוהל לארועי מכירה מיוחדים ורכיבות שטח חגיגיות יש!
אפילו מחזיקי מפתחות, חולצות ועוד גאג'טים מגניבים עם הקרנף של TomRide!


מוזמנים להיכנס לאתר של TomRide ולהכיר יותר את המותג, לקרוא על כל כלי וכלי ובעיקר לקבל חשק לצאת לרכיבת שטח בארץ היפה שלנו. עם הרבה אבק, בוץ ותשוקה גדולה לרכיבה.

האתר עוצב לפי ספר המותג שאני עיצבתי ונבנה ועוצב ע"י חברת אנובה


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...